Strona główna Z kraju Ostrzeszów. 18-latek bez uprawnień driftował BMW. Stanie przed sądem
Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Ostrzeszów. 18-latek bez uprawnień driftował BMW. Stanie przed sądem

18-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego słono zapłaci za swoje popisy za kierownicą. Młody kierowca dwukrotnie driftował BMW na ulicach Ostrzeszowa, mimo że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Do niebezpiecznych sytuacji doszło 29 marca oraz 11 kwietnia przy ulicy Kaliskiej. Policjanci ustalili, że kierowca celowo wprowadzał auto w poślizg, stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Funkcjonariusze ukarali 18-latka dwoma mandatami po 5000 złotych każdy. To jednak nie koniec konsekwencji. W związku z kierowaniem bez prawa jazdy wobec młodego mieszkańca powiatu ostrowskiego skierowano również dwa wnioski o ukaranie do sądu.

Materiały od czytelników

Nagrałeś coś na trasie?
Daj nam znać.

Zdjęcie kolizji, wypadku albo ciekawy temat — Twój materiał może trafić na portal. Twórz z nami poscigi.pl.

01
NagrywaszWideo, zdjęcie kolizji lub wypadku
02
03
PublikujemyTworzysz z nami portal poscigi.pl
Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl