Toyota Zielona Góra

Pijana dentystka w Zielonej Górze zostawiła pacjentowi kawałek usuwanego zęba

Pijana dentystka zostawiła pacjentowi kawałek usuwanego zęba.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 26 grudnia. W gabinecie na ulicy Morelowej pacjentów przyjmował pijana dentystka. Ludzie na miejsce wezwali policję. Okazało się, że pijana dentystka spartaczyła leczenie.

Po godz. 18:00 pacjenci zauważyli, że w przychodni na ulicy Morelowej przyjmuje pijana dentystka. Stomatolog była mocno upita. Na miejsce została wezwana policja. Przyjechało trzech policjantów, którzy weszli do gabinetu dentystycznego.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Dentystka była mocno pijana. Wydmuchała niemal 1,7 promila alkoholu. Nie wiadomo ile osób stomatolog przyjęła w taki stanie. Wiadomo, że do gabinetu dentystka przyjechała taksówką. – Szła zataczając się – mówią nam świadkowie.

Gabinet dentystyczny przy ul. Morelowej w Zielonej Górze prowadzi punkt doraźnej pomocy dentystycznej w ramach kontraktu z Lubuskim Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia.

Sprawą pijanej stomatolog w pracy zajmuje się I komisariat policji. Dentystka odpowie za narażenie na zagrożenie swoich pacjentów.

Pijana dentystka w Zielonej Górze

Zgłosił się do nas mieszkaniec Nowej Soli. Był pacjentem pijanej dentystki. – Miałem tak silny ból zęba, że trzeba było go usunąć – opowiada nam nowosolanin. Dentystka ponad godzinę nie mogła wyrwać zęba. Dziąsło bardzo mocno krwawiło. W końcu udało się je usunąć ząb. – Po pewnym czasie zaczęła mi puchnąć twarz i potwornie boleć. Okazało się, że pijana dentystka zostawiła mi kawałek zęba – mówi nasz czytelnik. Nowosolanin zgłosił się na policję.

To nie koniec. Skontaktowała się z nami jeszcze jedna osoba. – Dzwoniłem i mówiłem, że żona była pacjentką dentystki i jest bardzo spuchnięta. Pani kazała mi iść do innego dentysty. Śmiechu warte – pisze nasz czytelnik.

Stomatolog już straciła umowę z przychodnią. Sprawą zajmie się Okręgowa Izba Lekarska w Zielonej Górze. Za przyjmowanie pacjentów po pijanemu dentystce grozi zawieszenie prawa do wykonywania zawodu.  

Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl