Pijana kierująca audi wypadła z ronda w Zielonej Górze (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Jak mówią nam świadkowie zdarzenia, od kierującej audi czuć silny zapach alkoholu.

Do zdarzenia doszło w piątek, 24 lutego, na rondzie Florkowskiego. Kierująca audi wypadła z drogi i uderzyła w słupki na chodniku. Na miejsce została wezwana zielonogórska policja. – Kobieta jest pijana – mówią świadkowie.

O zdarzeniu powiadomili nas czytelnicy. Kierująca audi za szybko wjechała na rondo Florkowskiego łączące ulice Jaskółczą i Ogrodową. Wpadła w poślizg i straciła panowanie nad kierownicą.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Audi wypadło z rodna i uderzyło w słupki na chodniku. – Samochód zwisł na słupku, są utrudnienia w ruchu. na miejsce została wezwana policja – mówi nam świadek wydarzeń.

Pijana kierująca audi w Zielonej Górze

Jak mówią nam świadkowie zdarzenia, od kierującej audi czuć silny zapach alkoholu. Zaraz po przyjeździe policji została zabrana do radiowozu. – Kierująca audi jest w stanie po użyciu alkoholu – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Wydmuchała 0,4 promila alkoholu.

To już druga kolizja, do której doszło od samego rana w Zielonej Górze. Wcześniej na ulicy Wyszyńskiego zderzyły się dacia i renault.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail kontakt@poscigi.pl lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl