Toyota Zielona Góra

Pijani mężczyźni szaleli w centrum Zielonej Góry. Jeden wszedł na samochód, potem kopał auto (ZDJĘCIA, FILM CZYTELNIKA)

Agresywny mężczyzna został skuty kajdankami i razem z kompanem trafili na komendę.

Do zdarzenia doszło w piątek, 7 kwietnia, wieczorem na ulicy Jedności. Dwaj pijani mężczyźni szaleli na ulicy Jedności. Jeden z nich wszedł na samochód, a potem zaczął go kopać. Pijani mężczyźni zostali zatrzymani przez policję.

Pijani mężczyźni szaleli na ulicy Jedności. Jak mówią nam świadkowie siadali na drodze i blokowali ruch samochodów. To nie był jednak koniec.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce została wezwana zielonogórska policja. W międzyczasie jeden z mężczyzn szarpał się z przechodniami.

W pewnym momencie wszedł na drogę i znowu zablokował ruch na ulicy Jedności. Podszedł do skody, której kierowca musiał się zatrzymać, i wszedł na maskę auta. Po chwili zszedł z maski i zaczął kopać w samochód.

Na miejsce dojechali policjanci. Agresywny mężczyzna został skuty kajdankami i razem z kompanem trafili na komendę. Obaj trzeźwieją w celach.

– Czekamy na informację dotyczącą kosztów strat. Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut uszkodzenia mienia – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Grozi mu za to kara do 5 lat więzienia.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Eko pol - Poscigi.pl