Pijany kierowca volkswagena zatrzymany nocą w centrum Zielonej Góry (ZDJĘCIA)

Kierujący volkswagenem został zatrzymany i przewieziony na zielonogórską komendę. Trafił do policyjnej celi. fot. poscigi.pl

Pijany kierowca został zauważony przez przypadkowe osoby, które poinformowały o tym zielonogórską policję. Kierujący został zatrzymany w niedzielę, 17 grudnia, na ulicy Westerplatte.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę około godziny 1.30 nocą. Ludzi zauważyli podejrzanie jadącego kierowcę volkswagena. Ponieważ wyglądało, że kierowca może być pijany, na miejsce została wezwana zielonogórska policja.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kierujący volkswagenem został zatrzymany na ulicy Westerplatte, przy skrzyżowaniu z ulicami Kupiecką i Wojska Polskiego. – badanie alkomatem, że kierujący prowadził pod wpływem alkoholu – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Kierujący wydmuchał 1,1 promila alkoholu, ale to nie koniec.

Pijany kierowca zatrzymany w Zielonej Górze

Podczas przeszukania policjanci znaleźli również przy mężczyźnie działkę narkotyków. Kierujący volkswagenem został zatrzymany i przewieziony na zielonogórską komendę. Tam trafił do policyjnej celi.