Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Pijany kierowca volkswagenem uderzył w tył audi w Sulechowie (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

47-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjant i przewieziony na komisariat.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 16 stycznia, na ulic Armii Krajowej w Sulechowie. Kierujący volkswagenem uderzył w tył audi. Okazało się, że sprawca kolizji nie powinien kierowca, bo był pijany.

O zdarzeniu na ulicy Armii Krajowej powiadomił nas czytelnik. – Volkswagen polo najechał na tył audi, który się zatrzymał przed przejściem dla pieszych, Nikomu nic nikomu się nie stało, ale ciekawe dlaczego policja zabrała kierowcę volkswagena – napisał nasz czytelnik.

Sulechów. Pijany kierowca spowodował kolizję

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce zdarzenia przyjechała wezwana sulechowska policja. Uczestnicy kolizji zostali sprawdzeni alkomatami. – Wtedy okazało się, że kierujący volkswagenem jest nietrzeźwy – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

47-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjant i przewieziony na komisariat. – Trwają czynności z nietrzeźwy kierowcą – mówi podinsp. Barska. Kierujący volkswagenem wydmuchał 0,7 promila alkoholu.

Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem. 47-latkowi grozi kara do dwóch lata do więzienia, utrata prawo jazdy na czas nie krótszy niż 3 lata. Do tego zapłaci grzywnę do nawet 30 tys. zł, ale nie mniejszą niż 5 tys. zł.  

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Eko pol - Poscigi.pl