Po pożarze Castorama w Zielonej Górze znowu otwarta

W piątek, 12 maja, sklep Castorama został otwarty dla swoich klientów po pożarze. Po dwóch tygodniach intensywnych prac porządkowych sklep został ponownie uruchomiony.

Ogromny pożar w Castoramie wybuchł w środę, 26 kwietnia, po godz. 23.00. Na miejsce dojechały pierwsze wozy strażaków. Gesty dym wydobywał się z marketu budowlanego. Czuć go było w wielu częściach miasta.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Przez gęsty dym strażacy długo nie mogli dojść do źródła pożaru. W końcu okazało się, że płoną materiały budowlane, w tym styropian w magazynie na podziemny parkingu. Całą noc strażacy walczyli z ciężkim pożarem.

Zielona Góra. Castorama po pożarze znowu otwarta

W czwartek, 27 kwietnia, z samego rana pożar materiałów budowlanych w Castoramie został opanowany.

Jak ustalił portal poscigi.pl, Castorama została podpalona. Zatrzymany został bezdomny mężczyzna. To osoba chora psychicznie. Jak ustaliliśmy, bezdomny często nocował na parkingu pod Castorama. Ochrona go cały czas przeganiała.

Czytaj też – Castorama w Zielonej Górze została podpalona. Sprawca został zatrzymany (ZDJĘCIA)

Castorama znowu otwarta. Po koniecznych do przeprowadzenia praca po wybuchu pożaru klienci znów mogą robić zakupy do budowy, remontu i urządzania swoich domów, mieszkań i ogrodów. Godziny otwarcia sklepu Castorama w Zielonej Górze pozostają bez zmian.

Od poniedziałku do soboty w godzinach 07.00-21.00, w niedziele handlowe sklep jest czynny od 10.00 do 18.00.