Policja ma szokujące nagranie. Kobieta i mężczyzna ostrzelali 13 samochodów (FILM)

Głogowscy policjanci zatrzymali 21–letnią mieszkankę Głogowa oraz jej 54–letniego znajomego. W telefonie mężczyzny policjanci odnaleźli film. Zawiera nagranie z nocy z 19 na 20 grudnia 2018 r. Oboje ostrzelali 13 samochodów z broni pneumatycznej jeżdżąc po osiedlu i wszystko nagrywali .

Do skandalicznego aktu wandalizmu doszło w nocy z 19 na 20 grudnia 2018 r.  Policjanci ustalili, że uszkodzonych zostało 13 samochodów, które stały zaparkowane na jednym z głogowskich osiedli. Łączna wartość strat, jakie spowodowali sprawcy, wynosi nie mniej niż ponad 14 tys. zł.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Zaraz po ostrzelaniu samochodów nie udało się zatrzymać sprawców. Policjanci cały czas starali się ustalić osoby odpowiedzialne za zniszczenia.

21–latka i jej 54–letni znajomy usłyszeli zarzuty uszkodzenia 13 samochodów. Obydwoje są mieszkańcami Głogowa. Działali wspólnie. Jeżdżąc samochodem po osiedlowym parkingu, strzelali z broni pneumatycznej do zaparkowanych aut. Swoje chuligańskie wyczyny i komentarze do nich filmowali telefonem komórkowym.

Za zniszczenie mienia i w związku z chuligańskim charakterem czynu grozi im kara do 7 i pół roku więzienia.

Toyota Zielona Góra