Policyjny pościg za naćpaną kierującą volkswagenem. Padły strzały. Policja szuka świadków

fot. Lubuska policja

Policja szuka świadków szalonej jazdy i ucieczki kierującej volkswaganem passatem. Chodzi o kierowców, którzy musieli zjeżdżać na pobocza aby uniknąć zderzenia z rozpędzonym volkswagenem.

W poniedziałek, 22 lipca, po południu policjanci z żarskiego ruchu drogowego wykonywali czynności na miejscu zdarzenia drogowego w rejonie miejscowosci Drożków. W pewnej chwili do funkcjonariuszy zbliżyła się kierująca samochodem osobowym volkswagen passat. Kobieta tak niewyraźnie mówiła, że trudno ją było zrozumieć. Po krótkiej chwili zatrzymał się również inny kierowca, który poinformował policjantów, że jechał za tą kobietą i widział jak niebezpiecznie dla innych jechała i trzeba ją jak najszybciej zatrzymać.

Kierująca, gdy tylko usłyszała rozmowę, ruszyła z dużą prędkością w kierunku miejscowości Lubsko. W pościg za nią natychmiast ruszyli również funkcjonariusze. Użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych, aby zatrzymać kierującą do kontroli. Kobieta nie reagowała, uciekając spychała z drogi inne pojazdy zajeżdżając im drogę. Policjanci użyli broni. Przy próbie zatrzymania próbowała także zepchnąć radiowóz. Kobieta po pościgu została zatrzymana. Kierująca była naćpana.

Polecane  Pijany jechał kosiarką ulicami miasta. Trawy nie kosił

Osoby, które aby uniknąć zderzenia z kierującą passatem zmuszone  byliy do zjeżdżania na pobocze w dniu 22 lipca na trasie Drożków- Lubsko lub w samym Lubsku, proszone są o kontakt w tej sprawie z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 68 476 33 49

Langner odszkodowania
Reklamy