Poszukiwania zaginionej 55-latki. Do akcji ruszają druhowie OSP Jarogniewice z dronem i psami

Jak ustaliliśmy do poszukiwań zaginionej 55-letniej mieszkanki Gorzowa w poniedziałek, 27 kwietnia, została wysłana grupa poszukiwawczo-ratownicza OSP Jarogniewice.

Do poszukiwań druhowie OSP Jarogniewice wykorzystają swój dron. Będą dzięki temu prowadzić poszukiwania z powietrza. Do akcji wykorzystane zostaną również dwa specjalne psy do poszukiwań, które na co dzień są w OSP Jarogniewice. Ta jednostka nie tylko posiada doskonałe wyposażenie, ale również są doświadczeni i bardzo dobrze wyszkoleni ludzie. To członkowie OSP Jarogniewice przyczynili się do odnalezienia dwóch kobiet, które w Zielonej Górze wysadziły mieszkanie w wieżowcu przy ul. Wyszyńskiego. Teraz pomogą w poszukiwaniach zaginionej kobiety.

Jolanta Hawełka zaginęła w niedzielę, 26 kwietnia. Z 55-letnia mieszkanką Gorzowa nie ma kontaktu, nie jest również znane miejsce jej pobytu. Do Gorzowa zostały ściągnięte duże policyjne posiłki. Trwa akcja poszukiwań zaginionej kobiety. Kobieta ma 175 cm wzrostu, jest szczupła, ma ciemne włosy z siwymi końcówkami.