Poważny wypadek. 73-latek staranował renault. W aucie maleńkie dziecko

73-latek staranował renault. W aucie maleńkie dziecko.

W poniedziałek 6 marca, na terenie gminy Szlichtyngowa doszło do wypadku drogowego. Pasażerka uczestniczącego w zdarzeniu renault clio doznała złamania kości.

W poniedziałek około godziny 12.20, na drodze krajowej numer 12, na terenie gminy Szlichtyngowa doszło do groźnego wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 73-letni kierowca renault clio z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruch. Tam doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym renault laguną.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Wypadek. 73-latek staranował renault

– Kierowca renault oraz 69-letni pasażerka przetransportowani zostali do głogowskiego szpitala – mówi nadkom. Maja Piwowarska, rzeczniczka policji we Wschowie. Przewożonemu 13- miesięcznemu dziecku, jak również 48-letniemu kierowcy renaulta laguny nic poważnego się nie stało.

Kierowcy byli trzeźwi. 69-letnia pasażerka odniosła obrażenia w postaci stłuczenia głowy oraz złamania nasady kości promieniowej. – Apelują o zdrowy rozsądek, rozwagę i ostrożność podczas prowadzenia pojazdów. Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii – mówi nadkom. Piwowarska.

Toyota Zielona Góra