Poważny wypadek na A2. Cysterna uderzyła w samochód drogowców

Na miejsce dojechały służby ratunkowe.- Jedzie również specjalistyczny dźwig – mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik lubuskiej straży pożarnej.

Do wypadku doszło we wtorek, 9 maja, na autostradzie A2 na wysokości Jordanowa. Cysterna uderzyła w samochód drogowców. Ranna został jedna osoba.

Kierujący cysterną z tłuszczem zwierzęcym jechał autostradą A2 w kierunku Świecka. Na wysokości Jordanowa uderzył w tył samochodu służby drogowej. – Kierujący cysterną zasnął podczas jazdy – mówi asp. Marcin Ruciński, rzecznik policji w Świebodzinie. Po uderzeniu w samochód drogowców cysterna przewróciła się.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce dojechały służby ratunkowe.- Jedzie również specjalistyczny dźwig – mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik lubuskiej straży pożarnej. Na autostradzie w miejscu wypadku jest sześć zastępów straży pożarnej oraz świebodzińska policja.

Jordanowo. wypadek na A2

Autostrada A2 w kierunku Świecka jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy trasą K92, zjazd z A2 w miejscowości Trzciel i powrót na węźle Jordanowo.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl