Toyota Zielona Góra

Salon Citroena i Peugeota w Zielonej Górze. Już można kupować samochody (ZDJĘCIA)

Peugeot i Citroen trafiły pod znany w Zielonej Górze szyld dilera Fiałkowski.

Diler Wojciechowski nie sprzedaje już samochodów citroena oraz peugeota. Dwie popularne marki trafiły pod znany w Zielonej Górze szyld dilera Fiałkowski. Sprzedaż samochodów już ruszyła.

Od jakiegoś czasu w Zielonej Górze nie można było kupić citroena oraz peugeota. Wieloletni diler tych marek Wojciechowski straciła koncesję na sprzedaż. Grupa porozumiała się z dilerem Fiałkowski.  – Sprzedaż samochodów już ruszyła. Zapraszamy do salonów – mówi Waldemar Fiałkowski, właściciel sieci salonów samochodów w Zielonej Górze.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W salonie pojawia się już nowe samochody.

Fiałkowski dilerem citroena i peugeota w Zielonej Górze

Salon citroena oraz peugeota znajdziemy się w budynku opla przy Trasie Północnej. Można powiedzieć, że to samo miejsce gdzie przez lata działał citroen Wojciechowski. Potem doszedł tam peugeot. – Salon zostanie rozbudowany specjalnie pod potrzeby sprzedaży citroena i peugeota – mówi W. Fiałkowski.  

Fiałkowski to świetnie znany na rynku diler samochodów. W ofercie ma takie marki jak nissan, opel, mazda, subaru oraz motocykle kawasaki. Teraz doszły citroen oraz peugeot. Fiałkowski to również autoryzowany serwis BMW, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów.

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl