Salon Citroena i Peugeota w Zielonej Górze. Już można kupować samochody (ZDJĘCIA)

Peugeot i Citroen trafiły pod znany w Zielonej Górze szyld dilera Fiałkowski.

Diler Wojciechowski nie sprzedaje już samochodów citroena oraz peugeota. Dwie popularne marki trafiły pod znany w Zielonej Górze szyld dilera Fiałkowski. Sprzedaż samochodów już ruszyła.

Od jakiegoś czasu w Zielonej Górze nie można było kupić citroena oraz peugeota. Wieloletni diler tych marek Wojciechowski straciła koncesję na sprzedaż. Grupa porozumiała się z dilerem Fiałkowski.  – Sprzedaż samochodów już ruszyła. Zapraszamy do salonów – mówi Waldemar Fiałkowski, właściciel sieci salonów samochodów w Zielonej Górze.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W salonie pojawia się już nowe samochody.

Fiałkowski dilerem citroena i peugeota w Zielonej Górze

Salon citroena oraz peugeota znajdziemy się w budynku opla przy Trasie Północnej. Można powiedzieć, że to samo miejsce gdzie przez lata działał citroen Wojciechowski. Potem doszedł tam peugeot. – Salon zostanie rozbudowany specjalnie pod potrzeby sprzedaży citroena i peugeota – mówi W. Fiałkowski.  

Fiałkowski to świetnie znany na rynku diler samochodów. W ofercie ma takie marki jak nissan, opel, mazda, subaru oraz motocykle kawasaki. Teraz doszły citroen oraz peugeot. Fiałkowski to również autoryzowany serwis BMW, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów.