Toyota Zielona Góra

Skandaliczne zachowanie kierowców na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Świadomie łamią przepisy (FILM CZYTELNIKA)

Skandaliczne zachowanie kierowców na skrzyżowaniu w Zielonej Górze

Kierowcy nagminnie i świadomie łamią przepisy na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Kupieckiej i Westerplatte, ale najczęściej tylko z jednego kierunku.

Nasz czytelnik zwraca uwagę na świadome łamanie przepisów przez kierowców na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Kupieckiej oraz Westerplatte.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Chodzi głównie o jadących z ulicy Wojska Polskiego i skręcających w ulicę Kupiecką. Wielu jedzie mimo, że pali się już czerwone światło, tak jakby mieli je za nic.

Skandaliczne zachowanie kierowców w Zielonej Górze

– Takie sytuacje w tym miejscu są nagminne, powinna się tym zainteresować policja, szczególnie że jest tam monitoring miejski – pisze nasz czytelnik.

Na filmie widać forda wjeżdżającego na pomarańczowym świetle, po chwili wjeżdża opel. Następnie mając czerwone światło na skrzyżowanie wjeżdża mitsubishi oraz taksówka frenow. To skandaliczne zachowanie kierowców, którzy świadomie łamią przepisy.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl