Samochody.pl - poscigi.pl

Śmiertelny wypadek. Toyota koziołkowała koło Nietkowic. 56-latek nie żyje, wypadł z auta (ZDJĘCIA)

Wszystko wskazuje na to, że 56-latek był kierowcą toyoty. Mężczyzn zginął na miejscu.

Zielonogórska policja ustala jak doszło do śmiertelnego wypadku koło Nietkowie. Wiadomo już, że ofiara to obywatel Niemiec, który wypadł z auta podczas koziołkowania. W szpitalu leży ranny 27-latek, mieszkaniec okolicy

Do śmiertelnego wypadku doszło w czwartek, 25 maja. Kierujący toyota jechał drogą koło Będą w rejonie Nietkowic. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn toyota wypadała z dogi i koziołkowała. Podczas koziołkowania z samochodu wypadła jedna osoba, druga została w aucie.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Czytaj też – Ludzie zgłosili policji, że słyszą strzały. Zjechały się radiowozy

Na miejsce dotarły wozy zielonogórskiej straży pożarnej, policja oraz karetka pogotowia ratunkowego. Niestety mężczyzna, który wypadł z samochodu zginął na miejscu. To 56-letni obywatel Niemiec. Ranny 27-latek karetką pogotowia ratunkowego został zabrany do szpitala w Zielonej Górze. To mieszkaniec okolicy.

Śmiertelny wypadek. 56-latek wypadł z samochodu

Zielonogórska policja ustal jak doszło do tragicznego wypadku. – Ustalane są szczegółowe okoliczności oraz przyczyny z jakich doszło do wypadku – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska.

Wszystko wskazuje na to, że 56-latek był kierowcą toyoty. – To również jest sprawdzane – mówi podinsp. Stanisławska. Śledczy ustalają także to, czy 56-latek miał zapięte pasy podczas jazdy.

Na polecenie zielonogórskiej policji rozbitą toyotę zabezpieczyła pomoc drogowa Maxmar.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl