Sulechów. Sprawca zderzenia trzech samochodów ukarany przez policję

Do zderzenia trzech samochodów doszło w piątek, 6 czerwca, na drodze w Kruszynie przy Sulechowie. Jedna osoba została zabrana do szpitala, ale na szczęście nic się jej nie stało. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

74-latek jechał hyundaiem i nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu. Samochód stanął bokiem. Wtedy w hyundaia uderzyło audi, a hyundai uderzył w citroena.

Sulechów. Zderzenia trzech samochodów

Na miejsce dojechały służby ratunkowe. Pasażerka hyundaia źle się poczuła i karetką pogotowia ratunkowego trafiła do szpitala. Na szczęście się jej nie stało. – Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja – mówi dla poscigi.pl podinsp. Katarzyna Świerkowska Teska, p.o naczelnika zielonogórskiej drogówki.

Policjanci winnym zdarzeni uznali 74-latka kierującego hyundaiem. Możliwe, że skręcił chcąc uniknąć uderzenia w tył pojazdu jadącego przed nim. Mężczyzn został ukarana mandatem w wysokości 1,2 tys. zł. na jego konto wpłynęło 12 punktów karnych.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail kontakt@poscigi.pl lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl