Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

System samochodu postawił na nogi służby ratunkowe w Zielonej Górze

Na ulicę Ruczajową na sygnałach wjechały wozy strażaków, karetka pogotowia ratunkowego oraz zielonogórska policja. fot. poscigi.pl

Dwa wozy strażaków, karetka pogotowia ratunkowego oraz policja nas sygnałach wjechały na ulicę Ruczajową. Służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku z systemu ecall. To był fałszywy alarm.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 17 października. O zdarzeniu powiadomił nas czytelnik. Na ulicę Ruczajową na sygnałach wjechały wozy strażaków, karetka pogotowia ratunkowego oraz zielonogórska policja.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na osiedlu nic się jednak nie działo. – Policjanci zaczęli zaglądać do zaparkowanych samochodów – pisz nasz czytelnik. Po chwili służby rozjechały się.

System samochodu postawił na nogi służby w Zielonej Górze

– Dostaliśmy zgłoszenie wypadku z automatycznego systemu ecall w samochodzie – mówi st. kpt. Piotr Kowalski, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze. Okazało się, że to był fałszywy alarm.

Najprawdopodobniej jakiś kierowca wcisnął przycisk alarmowy w swoim aucie. Możliwe też, że wezwanie pomocy była spowodowane usterką samochodu.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl