Toyota Zielona Góra

Szokujące. Potrącił matkę z dzieckiem w wózku. Zabił maleńką dziewczynkę. Sprawca uciekł (NOWE INFORMACJE)

Potrącił matkę z dzieckiem w wózku. Zabił maleńką dziewczynkę

Do tragedii doszło w piątek, 2 kwietnia w Przęsławicach. Kierowca białego suva potrącił kobietę z dzieckiem w wózku. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Sochaczewska policja szuka kierowcy białego suva.

Około godz. 18.00 w miejscowości Przęsławice na drodze wojewódzkiej nr 575 doszło do tragicznego wypadku. Kierowca białego suva potrącił wózek z maleńki m dzieckiem prowadzony przez rodzica. Niestety, pomimo reanimacji roczna dziewczynka zmarła. Kierowca pojazdu uciekła z miejsca zdarzenia odjeżdżając w kierunku Kazunia.

Sprawcy śmiertelnego wypadku szukają policjanci z komenda w Sochaczewie. Zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które jechały tą trasą i mają nagranie z wideorejestratora lub dysponują monitoringiem wzdłuż trasy albo posiadają inne informacje, które przyczynią się do szybkiego ustalenia sprawcy wypadku o kontakt z pod numerem telefonu 47 70 55 222, 47 70 55 200 lub najbliższą jednostką Policji.

Policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratora. Mundurowi ustalają dokładny przebieg zdarzenia, okoliczności i zabezpieczają ślady.

Komendant policji w Sochaczewie ogłosił alarm dla funkcjonariuszy. Wszyscy pracują nad ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy wypadku.

Policjanci zatrzymali 61-letniego mieszkańca Warszawy  podejrzewanego o śmiertelne potrącenie maleńkiej dziewczynki. Policjanci zabezpieczyli również samochód.

Toyota Zielona Góra