Tak kierowca bmw szaleje po Zielonej Górze (FILM CZYTELNIKA)

Kierowca bmw wyprzedził samochód na linii ciągłej i na przejściu dla pieszych, po czym wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle skręcając w lewo z pasa do jazdy prosto.

Niebezpieczne zdarzenie nagrał w środę, 13 marca, nasz Czytelnik. Jechał prawym pasem al. Konstytucji 3 Maja w kierunku planetarium Wenus. Nagle ma lewym pasie pojawiło się rozpędzone bmw – Kierowca wyprzedził samochód na przejściu dla pieszych i linii ciągłej  – relacjonuje nasz Czytelnik.

Polecane  86-latka niszczyła plakaty Arłukowicza, potem wyzywała policjantów (ZDJĘCIA)

To nie koniec. Kierowca bmw pomknął w kierunku planetarium Wenus. Z lewego pasa do jazdy prosto w kierunku hotelu Ruben, skręcił w lewo w ul. Sikorskiego. Kierowca bmw zrobił to wjeżdżając na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

– Kierujący bmw popełnił podwójne przekroczenia wyprzedzając na linii ciągłej na przejściu dla pieszych  oraz trzecie wjeżdżając na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Swoim zachowaniem kierowca bmw naraził innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo – pisze nasz Czytelnik.

Polecane  Jechał ciężarówką z otwartą windą przez centrum miasta (FILM CZYTELNIKA)

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail kontakt@poscigi.pl lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl