To jest dramat. Pożar mocno zniszczył część domu rodziny w Nietkowie. Idą… święta (ZDJĘCIA)

Pożar domu w Nietkowie fot. Dominik Brzezicki

Pożar w Nietkowie pod Zieloną Górą wybuchł w poniedziałek, 6 grudnia. Najpierw zapaliło się w pomieszczeniu gospodarczym, ale płomienie błyskawicznie przeniosły się na dom.

MOŻESZ POMÓC – LINK DO ZBIÓRKI

Pożar wybuchł na ul. Kościuszki w Nietkowie. Na miejscu z ogniem walczył 11 jednostek straży pożarnej zawodowej z Zielonej Góry oraz OSP Nietków, Przylep i Czerwieńsk. Sytuacja była ciężka.

Strażacy długo walczyli z płomieniami, które niestety strawiły dom.

MOŻESZ POMÓC – LINK DO ZBIÓRKI

Po pożarze postały tylko zgliszcza. Agnieszka i Grzegorz z dwójką dzieci ledwo wyremontowali mieszkanie, remont pochłonął ich wszystkie oszczędności. Cieszyli się, że spędzą święta w wyremontowanym mieszkaniu, niestety los pokrzyżował ich plany.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Część rzeczy udało się uratować, najbardziej ucierpiał pokój dla dzieci, w którym były zabawki i ubrania dwóch chłopców. Cały dom został bardzo mocno o zalany woda.

MOŻESZ POMÓC – LINK DO ZBIÓRKI

Na razie pogorzelcy mieszkają u rodziny. – Każda pomoc będzie bardzo potrzebna, na pewno finansowa. Potrzebne będą również ręce do pracy oraz materiały budowlane – mówi Dominik Brzezicki z Czerwieńska, który założył zbiórkę na pogorzelców.

MOŻESZ POMÓC – LINK DO ZBIÓRKI

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Zostań kierowcą bolta