To koszmar. Pijany ojciec jadąc audi uderzył w drzewo. Zginął jego 4-letni synek. Kierowca ma sądowy zakaz prowadzenia

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek, 8 czerwca, w miejscowości Gucin. Pijany kierujący uderzył w drzewo.  Zginał 4-letni synek kierowcy, który ma sądowy zakaz prowadzenia i nie miał prawa jazdy.

W czwartek wieczorem do dyżurnego policji w Ostrołęce wpłynęło zgłoszenie dotyczące poważnego wypadku w miejscowości Gucin. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów oraz służby ratunkowe.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Według wstępnych ustaleń policji, kierujący audi 30-letni mężczyzna na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo uderzył w drzewo.

Wraz z nim jechał jego 4-letni syn, który niestety poniósł śmierć na miejscu, natomiast kierowca audi z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

Ostrołęccy policjanci w trakcie prowadzonych czynności ustalili, że 30-latek nie posiada prawa jazdy oraz że został wobec niego orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, który obowiązuje do 2026 r. Ponadto jak wynika ze wstępnych ustaleń mężczyzna w chwili zdarzenia mógł być pijany.