Toyota Zielona Góra

To złodzieje paliwa. Bezczelnie kradną na stacjach benzynowych (ZDJĘCIA)

Mężczyzn zarejestrował monitoring stacji benzynowych.

Wschowska policja publikuje wizerunki złodziei paliwa. Mężczyźni zatankowali samochody i uciekli nie płacąc. Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc policji w ich identyfikacji i zatrzymaniu.

Do pierwszej kradzieży doszło, 26 stycznia, o godzinie 17.03 na stacji paliw w centrum Wschowy. Pod jeden z dystrybutorów podjechał kierowca volkswagena polo o nr rejestracyjnych ZID R666. Kierowca zatankował za kwotę ponad 100 zł, po czym uciekł.

Do drugiego zdarzenia doszło, 6 lutego, o godz. 5.00 na stacji paliw przy drodze krajowej nr 12 w kierunku Głogowa. – Pod jeden z dystrybutorów podjechał volkswagen passat combi ciemnego koloru z uszkodzonym dachem – mówi kom. Maja Piwowarska, rzeczniczka wschowskiej policji. Kierowca zatankował olej napędowy za 200 zł, po czym odjechał nie płacąc.

Mężczyzn zarejestrował monitoring stacji benzynowych. Ktokolwiek rozpoznaje złodziei proszony jest o kontakt z prowadzącą sprawy mł. asp. Magdaleną Krajewską pod nr 47 79 43 230 bądź dyżurnym wschowskiej policji pod nr 47 79 43 211. Policja gwarantuje anonimowość.