Tragedia na autostradzie A2. Ciężarówka staranowała automat biletowy i stanęła w płomieniach, kierowca zginął (ZDJĘCIA)

Do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę, 23 sierpnia około godz. 23.00 na autostradzie A2. Ciężarówka staranowała automat w Punkcie Poboru Opłat Tarnawa koło Rzepina. Ciężarówka spłonęła, kierowca zginał na miejscu.

– Samochód ciężarowy z niewyjaśnionych przyczyn wjechał w biletomat w Punkcie Poboru Opłat Tarnawa, wywrócił się i stanął w płomieniach. Kierujący pojazdem poniósł śmierć na miejscu – informuje straż pożarna z Sulęcina.

Na miejscu tragicznego wypadku pracowały zastępy z strażaków z Sulęcin oraz OSP Torzym, Gądków Wlk. i Boczów. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ugaszeniu pożaru. Przyczynę oraz okoliczności śmiertelnego wypadku na autostradzie A2 wyjaśnia sulęcińska policja.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail kontakt@poscigi.pl lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.plPauseMute