Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Tragiczny wypadek podczas pracy w Żaganiu. Wywrotka zahaczyła o linię wysokiego napięcia. Zginął porażony prądem 42-latek

Do tragicznego wypadku podczas pracy doszło na ulicy Młynarskiej w Żaganiu. 42-latek zahaczył wywrotką o linie wysokiego napięcia. Mężczyzna zginął na miejscu porażony prądem.  

Do tragicznego wypadku podczas pracy doszło w środę, 15 listopada, z samego rana. jak ustalił portal poscigi.pl, 42-letni mężczyzna przyjechała wywrotką na ulicę Młynarska.

Do wypadku doszło kiedy podniósł wywrotkę. Wtedy zahaczył o linię wysokiego napięcia. Jak mówią nam świadkowie, że mężczyzna próbował ratować się przed porażeniem prądem wyskakując z ciężarówki. Niestety nie zdążył. 42-latek został porażony prądem.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe. Medycy próbowali walczyć o życie 42-latka, niestety nie było żadnych szans. Kierowca ciężarówki zginął na miejscu śmiertelnie porażony prądem.

Tragiczny wypadek podczas pracy w Żaganiu

Na miejscu tragedii długo pracowali policjanci oraz prokurator. – Decyzją prokuratora ciało 24-latka zostało zabezpieczone do sekcji – mówi dla poscigi.pl sierż. sztab. Arkadiusz Szlachetko, rzecznik policji w Żaganiu.

Śledczy wyjaśniają dokładne przyczyny oraz okoliczności w jakich doszło do tragicznego wypadku w pracy.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl