Toyota Zielona Góra

Trwa montaż gigantycznych zjeżdżalni w Ochli (ZDJĘCIA)

Montaż gigantycznych zjeżdżalni w Ochli.

– Ciekawi jesteście jak idą prace na Ochli? – pyta Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry. – Realnego kształtu nabierają wodne atrakcje, czyli zjeżdżalnie. Wiadomo, że to one zawsze cieszą się największym zainteresowaniem najmłodszych – mówi Kubicki. – Wiem jedno, będzie to najfajniejszy kompleks basenów otwartych  w woj. lubuskim – cieszy się prezydent miasta.

Zielonogórzanie z zaciekawieniem śledzą postęp prac przy modernizacji kąpieliska w Ochli. O tym co dokładnie dzieje na ternie budowy na bieżąco informuje prezydent miasta Janusz Kubicki. Gospodarz Zielonej Góry w mediach społecznościowych opublikował zdjęcia, na których widać montaż gigantycznych kolorowych zjeżdżalni.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Montaż gigantycznych zjeżdżalni w Ochli

– Wiadomo, że to one zawsze cieszą się największym zainteresowaniem najmłodszych – mówi Kubicki. – Wiem jedno, będzie to najfajniejszy kompleks basenów otwartych  w woj. lubuskim – ciszy się prezydent miasta.

Ale to nie wszystkie atrakcje jakie tam będą. Na kąpielisku w Ochli będzie też park linowy, boiska, minigolf, plac zabaw i wiele innych atrakcji.

Czytaj też – Kobieta rozbierała się na przystanku autobusowym w Zielonej Górze (FILM, ZDJĘCIE)

– Zastanawiam się, czy uda się nam oddać to na tegoroczne wakacje, fajnie byłoby gdyby się udało. Pożyjemy zobaczymy, widać, że jest blisko, ale z drugiej strony daleko do końca. Nic to, nie ma co dywagować, za to ja już nie mogę się doczekać tego jak to będzie wyglądać. Kolejna atrakcja dla mieszkańców miasta i regionu, która powstanie – dodaje Kubicki.

Eko pol - Poscigi.pl