Trwa podnoszenie ciężarówki na S3 pod Zieloną Górą… drugi dzień. Na Trasie Północnej gigantyczny korek

Gigantyczny korek na Trasie Północnej w Zielonej Górze.

Gigantyczny korek na Trasie Północnej to efekt zablokowania trasy S3 w kierunku Sulechowa. Powód to trwające drugi dzień podnoszenie ciężarówki z cementem. Wypadła z trasy S3 w poniedziałek, 30 stycznia. Cierpią kierowcy.

We wtorek, 31 stycznia, ciężarówkę wyciągały dwa holowniki. Droga do Sulechowa była zablokowana. Potem ruch puszczono jednym pasem. Holowniki nie poradziły sobie z 40-tonową cysterną pełna cementu rady. Wyciągnie zostało wstrzymane.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W środę podnoszenie znowu ruszyło. S3 do Sulechowa została zablokowana. Gigantyczny korek utworzył się na Trasie Północnej.

Jak informuje nas podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji, około godz. 17.00 ciężarówka została wyciągnięta z pobocza. Stoi na prawym pasie trasy S3.

– Ruch do Sulechowa odbywa się lewym pasem – mówi podinsp. Stanisławska.

Do zdarzenia busa opla oraz hyundaia doszło w wielkim korku na Trasie Północnej. Na szczęście nikomu ni się nie stało. Zdarzenie jest tylko kolizją.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl