Toyota Zielona Góra

Usiłowanie zabójstwa w Zielonej Górze. Ukrainiec zadał ciosy nożem, bo… muzyka była za głośna

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 26 stycznia, w jednym z mieszkań w Zielonej Górze. Podczas kłótni Ukrainiec chwycił za nóż i zadał trzy ciosy znajomemu. Powód? Zbyt głośna muzyka.

Z ustaleń prokuratury wynika, że pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do awantury. Potem przerodziła się ona w szarpaninę. Powodem było zbyt głośne słuchanie muzyki. W trakcie awantury Ukrainiec chwycił za nóż. – Zadał pokrzywdzonemu trzy uderzenia nożem w okolice klatki piersiowej – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Ukrainiec został zatrzymany. Na miejscu zostały wykonane niezbędne czynności. Przeprowadzono oględziny w mieszkaniu, zabezpieczono nóż i przesłuchano świadków. Ukrainiec został przesłuchany. – Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa – mówi prokurator Fąfera.

Zielonogórska prokuratura rejonowa skierowała do sądu wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec 48-letniego obywatela Ukrainy. W poniedziałek, 28 stycznia, sąd aresztował Ukraińca tymczasowo na trzy miesiące.

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl