Toyota Zielona Góra

Uwaga kierowcy. Gigantyczna śliska plama na drodze z Zielonej Góry do Czerwieńska (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Strażacy usuwają plamę z jezdni w Przylepie

O śliskie plamie ciągnącej się z Zielonej Góry do Czerwieńska we wtorek, 25 stycznia, alarmują nas kierowcy. – Można wpaść w poślizg na mieniącej się kolorami plamie – piszą nasi czytelnicy.

Plama ciągnie się od Trasy Północnej aż do Czerwieńska. – To rozlane paliwo, bo plama mieni się kolorami – alarmują nas kierowcy. W dodatku jest śliska jak lód.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Trasa Północna od ronda koło Przylepu aż do rozjazdu na S3 droga jest pokryta rozlanym olejem. Trzeba jechać 30km/h – pisze kolejny kierujący.

Na Trasie Północnej działaj już zielonogórscy strażacy. Na drodze jest również OS Przylep. – Trwa neutralizacja paliwa rozlanego na jezdnie – mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak. Może to zając jednak kilka godzin.

Paliwo najprawdopodobniej wylało się z otwartego lub uszkodzonego baku ciężarówki.

Godz. 9.40 Plama paliwa jest usuwana na Trasie Północnej, na ul. Solidarności w Przylepie oraz w Czerwieńsku na ul. Zielonogórskiej.

Godz. 10.12 Cały czas trwa neutralizacja plamy.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl