Uwaga! Ktoś strzela do przystanków autobusowych w Zielonej Górze

O groźnym zdarzeniu powiadomiła nas czytelniczka. Nieznana osoba strzeliła z przejeżdżającego samochodu w szybę wiaty przystankowej przy al. Zjednoczenia.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 21 września. Nasza czytelniczka około godz. 15.40 stała na przystanku przy al. Zjednoczenia obok przystanku Naftowa. Czekała na autobus linii 12 w kierunku miasta. – Nagle z przejeżdżającego samochodu padł cichy strzał i szyba wiaty przystankowej rozsypała się na drobne kawałeczki – opisuje czytelniczka, która stała obok wiaty.

W środku wiaty siedział mężczyzna, na którego spadła część odłamków szkła. – Szok i niedowierzanie. Nie wiem z czego i dlaczego strzelano, ale co by było gdyby pocisk zamiast w szybę trafił tego mężczyznę – pisze czytelniczka i dodaje, że to już nie jest wandalizm tylko bandytyzm.

Nasza czytelniczka sprawę zgłosiła w MZK. To jednak ma być nie pierwszy taki przypadek. – Inny pasażer twierdził, że był już świadkiem podobnego zdarzenia – pisze czytelniczka.

Czytelniczka nie zdążyłam zauważyć ani marki samochodu ani tablic. Pamięta jednie, że był to  samochód osobowy w jasnym kolorze, najprawdopodobniej srebrnym.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta
Zostań kierowcą bolta