Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Uwaga! W woj. lubuskim opady śniegu. Na drogach będzie ślisko

Prognoza pogody pogorszy się nocą z poniedziałku na wtorek 28 listopada. W regionie lubuskim sypnie śniegiem. Może spaść do 8 cm śniegu. Będzie też pochmurno. Pogorszą się warunki do jazdy samochodem.

W poniedziałek, 27 listopada, po południu i wieczorem prognozowane jest zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Pod koniec dnia na południowym zachodzie regionu słabe opady śniegu. Możliwy też śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Nocą na północy miejscami opady śniegu, na południu przejściowo o natężeniu umiarkowanym i ograniczające widoczność do mniej niż 100 m.

Na północy woj. lubuskiego może spać około 5 cm, na południu około 8 cm. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C.

Lubuskie. Spadnie śnieg, będzie ślisko

Uwaga. Drogi miejscami zrobią się śliskie. Wiatr może powodować zawieje śnieżne.

We wtorek, 28 listopada, na północy zachmurzenie umiarkowane i duże, a na południu całkowite. Na południu wystąpią opady śniegu. Może spaść do 7 cm. Temperatura maksymalna od -1°C do 1°C. Drogi miejscami będą śliskie. Wiatr na południu porywisty i może powodować zawieje śnieżne.

W drugiej połowie nocy na północy regionu słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -6°C do -4°C. 

W dzień zachmurzenie duże. Miejscami, głównie na północy opady śniegu. Może spaść około 6 cm. Temperatura maksymalna od -2°C do 0°C.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl