Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Walentynki z DJ-em na deptaku w Zielonej Górze

– Przez muzykę do serca – uśmiecha się radny Rafał Kasza i zaprasza na Walentynkowy wieczór na zielonogórskim deptaku. Przy ratuszu stanie platforma, na której zagra DJ. Ratusz oraz jego okolice zabłysną miłością!

Będzie czerwono, złoto, no i oczywiście nie zabraknie migających serc – symbolu tego dnia. -Zaplanujcie wieczór w środę, 14 lutego, tak żeby nie zabrakło Was w okolicach ratusza w godzinach 18.00 – 22.00 – zaprasza radny Rafał Kasza.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W walentynkowy wieczór wielu z Was wyruszy do zielonogórskich restauracji, również tych znajdujących się na zielonogórskim deptaku. Tego dnia na starówce szykuje się miła niespodzianka, która bez wątpienia jeszcze bardziej uatrakcyjni ten szczególny wieczór.

Walentynki na deptaku w Zielonej Górze

– Przez muzykę do serca – uśmiecha się radny Rafał Kasza. Już w najbliższą środę zapraszamy wraz z prezydentem miasta Januszem Kubickim i Fundacją Artlife pod ratusz, gdzie dla wszystkich zakochanych par przygotowano cztery godziny muzycznych uniesień. – Do tego mamy mnóstwo niespodzianek i jeszcze więcej atrakcji. Przygotujcie się na świetlne show połączone z wyselekcjonowaną muzyką.  Do zobaczenia w samym sercu starówki – mówi radny Kasza.

Czytaj też – Bandycki napad w Zielonej Górze. Zaatakowali gazem osobę, która przywiozła zamówioną pizzę

Pamiętajcie Środa, 14 lutego w godz. 18.00-22.00 ratusz oraz jego okolice zabłysną miłością. Będzie czerwono, złoto, no i oczywiście nie zabraknie migających serc. Z tej okazji nie może zabraknąć również muzycznego tła.

Tym razem organizatorzy proponują muzykę elektroniczną, w dość romantycznym wydaniu, serwowaną przez DJ-a na specjalnie przygotowanej platformie.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl