Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Wielka kolorowa bombka ozdobiła rondo Huszczy w Zielonej Górze. I świetnie tam wygląda (ZDJĘCIA)

Lubiana przez mieszkańców dekoracja została w mieście. Bombka gigant rozgościła się na rondzie im. Andrzeja Huszczy. fot. poscigi.pl

Pamiętacie wielką bombkę, pod którą można było przejść i która pięknie mieniła się kolorami na deptaku przy pomniku Bachusa? Wielu mieszkańców zastanawia się, gdzie podziała się ta świąteczna dekoracja. – W tym roku na starówce zamontowaliśmy nowe iluminacje. Gigantyczna bombka nie pasowała do naszej wizji, dlatego wprowadziliśmy zmiany – wyjaśnia Krzysztof Sikora, prezes ZGK.

Aż trudno w to uwierzyć, ale gigantyczna bombka pierwszy raz pojawiła się w Zielonej Górze w 2015 r. Szybko zyskała sympatię zielonogórzan. – Reakcje mieszkańców były różne, ale bardzo pozytywne. Podejrzewam, że bombka gigant znalazła się w niejednym rodzinnym albumie ze zdjęciami, bo w pierwszych sezonach była jedną z najczęściej fotografowanych świątecznych dekoracji – wspomina Krzysztof Sikora, prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej w Zielonej Górze.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Do tej pory ogromna bombka,  pod którą  można przejść stała na deptaku przy pomniku Bachusa. Jednak w tym sezonie dekoracja nie pojawiła się w tym miejscu. Wielu mieszkańców zastanawia się, gdzie podziała się ta świąteczna dekoracja.  

– W tym roku na starówce zamontowaliśmy nowe iluminacje. Gigantyczna bombka nie pasowała do naszej wizji, dlatego wprowadziliśmy zmiany – wyjaśnia Krzysztof Sikora, prezes ZGK.

 Lubiana przez mieszkańców dekoracja została w mieście. Bombka gigant rozgościła się na rondzie im. Andrzeja Huszczy. I świetnie tam pasuje. Jest ogromna i pięknie zdobi rondo.  – Wita mieszkańców jadących do centrum oraz gości spoza Zielonej Góry. Myślę, że to fajny świąteczny gest. Ja często ją widzę, gdy udaję się do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów – mówi prezes Sikora. 

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl