Wielkanocny zając od prezydenta Janusza Kubickiego na pomoc Magdalenie wraca na licytację!

Zając od prezydenta Janusza Kubickiego wraca na licytację. – Pomagajmy, to proste. Wystarczy podzielić się tym co mamy. Ja przekazuję zająca dalej, niech kica do dobrych ludzi – mówi Paweł Kapustka.

– Wielkanocny zając opuścił mój gabinet i trafił w dobre ręce – cieszy się Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry. Zająca wylicytował Paweł Kapustka i ponownie oddał na akcję dla zielonogórzanki Magdaleny Kwiatkowskiej., która walczy z ciężka chorobą.

Licytację, którą prezydent miasta uruchomił kilka dni temu na rzecz zielonogórzanki Magdaleny Kwiatkowskiej, która zmaga się z nowotworem złośliwym wygrał Paweł Kapustka, zielonogórski przedsiębiorca, specjalizujący się w kompleksowym wyposażaniu sklepów, przemysłu i gastronomii. – To człowiek o wielkim sercu, który regularnie włącza się w akcje charytatywne. Rano wypiliśmy kawę, wymieniliśmy kilka zdań i wpadliśmy na ciekawy pomysł – uśmiecha się Kubicki.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

TU LICYTUJ ZAJĄCA

Zając wraca na licytację. – Pomagajmy, to proste. Wystarczy podzielić się tym co mamy. Ja przekazuję zająca dalej, niech kica do dobrych ludzi – mówi Paweł Kapustka.

Kilka dni temu Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry na swoim facebookowym profilu ogłosił licytację  na rzecz zielonogórzanki Magdaleny Kwiatkowskiej, która zmaga się z nowotworem złośliwym. Magdalena jest w trakcie terapii, a przed nią jeszcze długie i ciężkie leczenie. Prezydent Kubicki na licytacje wystawił ogromnego wielkanocnego zająca.

TU LICYTUJ ZAJĄCA

Paweł Kapustka to zielonogórski przedsiębiorca specjalizujący się w kompleksowym wyposażaniu sklepów, przemysłu i gastronomii. Pierwsza licytacja zakończyła się wynikiem tysiąc złotych i jeden grosz.

Pan Paweł Kapustka prowadzi sklep internetowy hurtowniaprzemyslowa.pl. Od dawna angażuje się w różne akcje charytatywne organizowane nie tylko w Zielonej Górze, wspierał m.in. punkt pomocy uchodźcom z Ukrainy przy ul. Dolnej 6. Włączył się również w działania organizowane przez Stowarzyszenie Warto Jest Pomagać, którego prezesem jest Grzegorz Hryniewicz.

TU LICYTUJ ZAJĄCA

Eko pol - Poscigi.pl