Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Wypadek w Zielonej Górze. Autobus potrącił mężczyznę. Jest w ciężkim stanie (ZDJĘCIA)

Wypadek w Zielonej Górze. Autobus potrącił mężczyznę. fot. poscigi.pl

Do wypadku w Zielonej Górze doszło w czwartek, 23 listopada, na ulicy Łużyckiej. Autobus potrącił mężczyznę. Na miejscu są służby ratunkowe. Potrącony mężczyzna był reanimowany. W ciężkim stanie została zabrany do szpitala

Do wypadku w Zielonej Górze doszło po godz. 17.00. Kierujący autobusem jechał ulicą Łużycką w kierunku ronda Jana Pawła II. Przed przejściem dla pieszych potrącił mężczyznę.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe. Pierwsi dojechali zielonogórscy strażacy oraz policjanci. Po chwili dotarła karetka pogotowia ratunkowego.

Wypadek w Zielonej Górze. Autobus potrącił mężczyznę

Jak mówią nam świadkowie mężczyzna przebiegał przez jezdnię za przejściem dla pieszych. Wbiegł prosto pod jadący autobus. Potrącenie było mocne. – Leżał nieprzytomny. Mężczyzna był reanimowany potem został zabrany do karetki i pojechał do szpitala – mówią nam świadkowie.

Na miejscu wypadku pracują zielonogórscy policjanci. – Trwa ustalanie przyczyny oraz okoliczności w jakich doszło do potrącenia – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl