Toyota Zielona Góra

Zaginęła 14-letnia Nikola Kałat. Wyjechała z domu na rowerze. Co się stało z dziewczyną?

Zaginęła 14-letnia Nikola Kołat

W poniedziałek, 14 czerwca, dyżurny wschowskiej policji dostał informację od zaniepokojonych rodziców o zniknięciu z domu 14-letniej Nikoli Kałat. Młoda mieszkanka Krążkowa w gminie Sława wyjechała z domu na zielono-białym rowerze. Pojechała w kierunku Krzepielowa.

Od tego czasu 14-latka nie nawiązała kontaktu z rodziną i nie wiadomo gdzie przebywa. Wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu małoletniej prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub telefonicznie pod numerem bezpośrednim do Komendy Powiatowej Policji we Wschowie 47 79 43 211 lub 112.

Możliwe, że 14-letnie Nikola uciekła z domu.

Rysopis zaginione: wzrostu około 160 cm, szczupła, włosy ciemne, długie za ramiona. Oczy piwne, małoletnia nosi okulary.

Ma charakterystyczny pieprzyk na lewym policzku. Ubrana była w długie sportowe spodnie koloru czarnego z dwoma białymi paskami, koszulkę czarną z napisem VANS, białe sportowe buty. Zabrała z domu czarny plecak z napisem VANS.

Wschowska policja prosi wszystkie osoby, którzy mają informacje o miejscu pobytu 14-latki o kontakt z najbliższą jednostką policji lub telefonicznie pod numerem bezpośrednim do Komendy Powiatowej Policji we Wschowie 47 79 43 211 lub 112.

Toyota Zielona Góra