Zderzenie dwóch ciężarówek. Jeden kierowca został ranny

  Tir renault przewożący stare pojazdy zderzył się z ciężarówką daf. Do zdarzenia podczas wymijania się na drodze krajowej nr 22  w pobliżu miejscowości Licheń. Jeden z kierowców trafił do szpitala.

  --- Czytaj dalej pod reklamą ---

  Do zdarzenia doszło w czwartek nocą 24 stycznia około godz. 2.00. Oficer dyżurny komendy strzeleckiej policji został powiadomiony, że na  drodze  krajowej nr 22 doszło do zdarzenia drogowego.

  Na miejsce skierowano patrol funkcjonariuszy oraz policjantów ruchu drogowego, którzy potwierdzili zdarzenie. Okazało się, że w miejscowości Licheń, z nieustalonych przyczyn, doszło do zderzenia bocznego dwóch samochodów ciężarowych renault i daf.

  Kierowca renault, przewożący stare pojazdy jadący od strony Strzelec Krajeńskich, w trakcie manewru wymijania się z ciężarówką daf zderzył się z nią bocznie. W wyniku czego obaj kierowcy stracili panowanie nad pojazdami. Renault zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo uderzył w przydrożne drzewo, natomiast kierowca dafa zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo.

  Jeden z kierowców został przewieziony do szpitala w Drezdenku. Na szczęście nic poważnego się nie stało. Na czas wydobywania unieruchomionego na części jezdni pojazdu odbywał się ruch wahadłowy.

  Toyota Zielona Góra