Samochody.pl - poscigi.pl

Zielona Góra. 17-latek broniąc matkę dźgnął nożem napastnika

Do zdarzenia doszło w piątek, 29 marca, w  jednym z mieszkań bloku przy ulicy Chrobrego. 17-latek broniąc matkę dźgnął napastnika nożem. Nastolatek został zatrzymany, a napastnik trafił do szpitala.

Zielona Góra. 17-latek dźgnął nożem napastnika

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

O zdarzeniu powiadomili nas czytelnicy. Wszystko wydarzyło się w piątek. – Na chrobrego jakaś osoba została dźgnięta nożem. Sprawcę zatrzymano – napisała do nas czytelnik.

Po bloku chodził mężczyzna. – To taki lump – piszą czytelnicy. Uderzał w drzwi i chwytał za klamki. W pewnej chwili wszedł do jednego z mieszkań i zaatakował kobietę. Zaczął ja bić i szarpać.

Zielona Góra. Bronił matki, dźgnął nożem napastnika

Na pomoc matce ruszył 17-letni syn. Broniąc atakowanej matki zadała napastnikowi cios nożem. Na miejsce dojechała zaalarmowana policja. – Raniony nożem mężczyzna został zabrany do szpitala, a 17-latek został zatrzymany – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Raniony nożem mężczyzna leży w szpitalu. 17-latek został już przesłuchany, usłyszał zarzuty i został zwolniony do domu.  

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl