Toyota Zielona Góra

ZIELONA GÓRA Jarmark Bożonarodzeniowy, program

Jarmark Bożonarodzeniowy.

Jarmark Bożonarodzeniowy rusza się w środę, 14 grudnia, na zielonogórskim deptaku. Od Ratusza do kawiarni Niger znajdziemy na stoiskach wszystko to, co przyda  się do przygotowania świąt.

Nowością będzie czynny udział w Jarmarku Dzielnicy Nowe Miasto, która przygotowuje swoje stoiska. Jak co roku, Zielonogórski Ośrodek Kultury przygotował  atrakcje.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W piątek, 16 grudnia, od godz. 15.00 rozpoczną się warsztaty rzeźbienia w lodzie oraz pokaz profesjonalnego wykonania rzeźby, która, jeśli pogoda będzie  sprzyjać, pozostanie na deptaku do świąt.

W dniach 17 i 18 grudnia
dzieci wezmą udział w Świątecznej Warsztatowni. Od godz. 12.00 do 16.00 nasi instruktorzy przeprowadzą warsztaty plastyczne dla najmłodszych. Będzie to również świetna okazja do rodzinnej zabawy i wspólnego tworzenia świątecznych ozdób i zabawek.

17 grudnia, Motomysz wraz ze specjalnymi gośćmi odwiedzi jarmark ze swoją świąteczną Strefą Falubaziaka Falubazu Zielona Góra.

18 grudnia w niedzielę
, o godz. 12.00 rozpoczniemy kolędowanie! Na wigilijnej scenie obejrzymy i usłyszymy artystów w świątecznych programach – „Święta z Dzielnicą Nowe Miasto”, „Kolędowanie ze Studiem Piosenki Pstryk i Atut”.

O godz.15.00 Podzielimy się opłatkiem, wysłuchamy życzeń od biskupa diecezji zielonogórsko – gorzowskiej i władz miasta, po czym tradycyjnie zaprosimy do wspólnego posiłku.

Na zakończenie odbędzie się świąteczno-kolędowy koncert Haliny Benedyk & Marco Antonelliego.