Toyota Zielona Góra

ZIELONA GÓRA Na hulajnodze minął auta stojące na czerwonych światłach, blokował ruch i jeszcze obrażał (FILM CZYTELNIKA)

Zdarzenie zostało nagrane przez naszego czytelnika na skrzyżowaniu al. Konstytucji 3 Maja na wysokości galerii Focus Mall.

Mężczyzna na elektrycznej hulajnodze ominął samochody stojąc przed przejściem dla pieszych na czerwonym świetle. Minął auta i zatrzymał się przed samym skrzyżowaniem za pasami na prawym pasie ruchu. Kiedy zapaliło się zielone światło ruszył jadąc jezdnią w kierunku hotelu Ruben. Nie zwracał uwagi na to, że blokuje ruch na ruchliwej drodze. Kiedy kierowcy dali mu znać o tym, że blokuje ruch zaczął w ich kierunku wykonywać obraźliwe gesty. W końcu zjechał na chodnik. Nasz czytelnik zwraca uwagę na to, że tak dużo mówi się o bezpieczeństwie na drogach. Tymczasem mężczyzna na hulajnodze nie zwracał na to uwagi. Mało tego, nie miał nawet kasku dla swojego bezpieczeństwa.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Zostań kierowcą bolta
Eko pol - Poscigi.pl