ZIELONA GÓRA Na hulajnodze minął auta stojące na czerwonych światłach, blokował ruch i jeszcze obrażał (FILM CZYTELNIKA)

Zdarzenie zostało nagrane przez naszego czytelnika na skrzyżowaniu al. Konstytucji 3 Maja na wysokości galerii Focus Mall.

Mężczyzna na elektrycznej hulajnodze ominął samochody stojąc przed przejściem dla pieszych na czerwonym świetle. Minął auta i zatrzymał się przed samym skrzyżowaniem za pasami na prawym pasie ruchu. Kiedy zapaliło się zielone światło ruszył jadąc jezdnią w kierunku hotelu Ruben. Nie zwracał uwagi na to, że blokuje ruch na ruchliwej drodze. Kiedy kierowcy dali mu znać o tym, że blokuje ruch zaczął w ich kierunku wykonywać obraźliwe gesty. W końcu zjechał na chodnik. Nasz czytelnik zwraca uwagę na to, że tak dużo mówi się o bezpieczeństwie na drogach. Tymczasem mężczyzna na hulajnodze nie zwracał na to uwagi. Mało tego, nie miał nawet kasku dla swojego bezpieczeństwa.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl