Do zdarzenia doszło w piątek, 19 grudnia. Na placu koło bloków na ulicy Lisiej wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
O zdarzeniu powiadomił nas czytelnik. Najpierw na ulicy Lisiej pojawiła się straż pożarna. Po chwili nadleciał śmigłowiec LPR. Strażacy zabezpieczyli miejsce i śmigłowiec medyczny wylądował. Co się stało? – Zostali wezwani do zabezpieczenia miejsca lądowania dla śmigłowca – mówi st. kpt. Piotr Kowalski, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze. Śmigłowiec przyleciał w związku z wezwaniem do mężczyzny z bólem w klatce piersiowej.
Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail kontakt@poscigi.pl lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl








