ZIELONA GÓRA Nocna akcja policji. Zablokowana ulica. Zatrzymania osób (FILM, ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Do policyjnej akcji doszło w czwartek, 12 grudnia, nocą. Policja zablokował ulicę Owocową. Po chwili wyprowadzono jakiegoś mężczyznę.

Wszystko rozegrało się w czwartek późną nocą. Na ul. Owocową podjechało kilka radiowozów na sygnałach. – To były oznakowane i cywilne samochody policji – mówi nam nasz czytelnik. Wyglądało to tak, jakby ulica została zamknięta przez policję. Po pewnym czasie policjanci wyprowadzili jedną skutą kajdankami osobę. Nie wiadomo jednak ile osób zostało zatrzymanych.

Możliwe, że policyjna akcja ma związek z pobicie mężczyzny na stacji Orlen przy ul. Fabrycznej. Do leżącego zakrwawionego mężczyzny została wezwana policji i karetka pogotowia ratunkowego. Sprawcy mieli uciec. Możliwe również, że są to sprawcy innego pobicia, do którego też miało dojść w okolicy ul. Owocowej.

Zapytaliśmy zielonogórską policję o akcję na ul. Owocowej. Akcja miała związek z pobiciem dwóch mężczyzn. – Została zatrzymana jedna osoba Policjanci pracują nad sprawą i wyjaśniają okoliczności zdarzenia – mówi dla poscigi.pl podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl