Zielona Góra. 77-latek z Krosna Odrzańskiego niemal potrącił dwie osoby na pasach i odjechał. Policja do niego dotarła, i był bardzo zdzwiony wizytą mundurowych.
Zielona Góra. Niebezpieczne zdarzenie na pasach
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na rondzie przy galerii Focus Mall. Na pasach były dwie osoby, kiedy tuż przed nimi przejechał kierujący SsangYong. Kierujący odjechał, ale policja dotarła do niego po nagraniu z monitoringu.
To były chwile grozy na przejściu dla pieszych przy galerii Focus. Na prawym pasie zjazdowym zatrzymał się kierowca autobusu. Na pasy weszły dwie osoby. Wtedy lewym pasem nadjechał rozpędzony SsangYong. Kierujący wjechał na przejście dla pieszych, nie hamując, i pojechał dalej. Piesi musieli się zatrzymać. Kierowca z pewnością myślał, że zostanie bezkarny.
Kierowca z Krosna Odrzańskiego ukarany
Zielonogórska drogówka dostała nagranie z monitoringu z całym zajściem na przejściu dla pieszych. Policjanci ustalili, że właściciel samochodu mieszka w Krośnie Odrzańskim. Poprosili o pomoc krośnieńską drogówkę, która zapukała do drzwi, z pewnością bardzo zdziwionego właściciela samochodu. Kierowcą okazał się 77-latek. – Kierujący został ukarany mandatem w wysokości 1,5 tys. zł – mówi podinsp. Katarzyna Świerkowska, naczelnik zielonogórskiej drogówki. Na konto 77-latka trafiło również 15 punktów karnych.








