Złodzieje czuli się tak bezkarni, że wrócili kraść do tego samego marketu

Mł. asp. Marek Rzepski po służbie zatrzymał złodziei, którzy z jednego z marketów ukradli artykuły spożywcze. Sprawcy jak się okazało mają na swoim koncie również kradzież artykułów z dnia poprzedniego.

We wtorek, 29 marca, mł. asp. Marek Rzepski był po służbie. Robiąc zakupów został poinformowany przez personel sklepu o mężczyznach, którzy w poniedziałek, 28 marca, ukradli różnego rodzaju artykułów.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Okazał się, że złodziej czując się bezkarni wrócili znowu kraść. Mężczyźni nie byli sami. Przed sklepem w samochodzie czekały na nich osoby gotowe do szybkiego wyjazdu z parkingu. Policjant poszedł na parking sklepu uniemożliwiając odjechanie z miejsca osobom w aucie. Po powrocie do sklepu zatrzymał mężczyzn, z których jeden przeszedł za linie kas z pochowanymi rzeczami.

Wezwani na miejsce policjanci przy mężczyźnie zabezpieczyli różnego rodzaju artykuły.

Mł. asp. Rzepski kolejny raz udowodnił swoją wartość oraz to, że płynie w nim policyjna krew. W dniu 15 marca b.r. roku wracając ze szkolenia z sierz. sztab. Mateuszem Garstką zatrzymał pijanego kierującego ciężarówką, który stwarzał zagrożenie na autostradzie A2.

HACK YOUR FUTURE - Najbardziej kreatywny event tego lata!