Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Zwyrodnialec strzela do kotów w Zielonej Górze. To już kolejny raz (ZDJĘCIA)

U weterynarza okazało się podczas prześwietlenia RTG, że nasz kotek został postrzelony śrutem z wiatrówki.

Zwyrodnialec strzela do kotów w Starym Kisielinie, dzielnicy Zielonej Góry. To już kolejny raz. O sadyście ostrzega czytelniczka ze Starego Kisielina. – Kolejny kot został postrzelony z wiatrówki – mówi czytelniczka.

Do zdarzenia doszło gdzieś w okolicach ul. Dojazdowej w Stary Kisielinie. – W poniedziałek kotek wrócił do domu obolały. Bolał go brzuch. Myśleliśmy, że ktoś go kopnął – pisze nasza czytelniczka.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Z kotem właścicielka od razu pojechała do weterynarza. U weterynarza okazało się podczas prześwietlenia RTG, że kotek został postrzelony śrutem z wiatrówki. Śrut utknął w brzuszku.

– To coś strasznego – mówi czytelniczka. Śrut utkwił w jamie brzusznej, ale na szczęście z boku. – Śrut mógł przecież uszkodzić jakiś organ i wtedy kot padłby. Nie rozumiem komu przeszkadzają koty – pisze nasza czytelniczka.

Ktoś strzela do kotów w Zielonej Górze

W styczniu 2021 r. ktoś także postrzelił kota naszej czytelniczki. Cynamon miał śrut w okolicach kręgosłupa.

– Mam jeszcze dwa kotki i szczerze się o nie obawiam. Sprawa postrzelenia mojego kotka została zgłoszona policji – mówi nasza czytelniczka.

Policja zajmuje się bulwersującą sprawą. – Jak tylko dostaniemy zgłoszenie zaczniemy szukać sprawcy postrzelenia kota – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Sprawcy grozi odpowiedzialność karna za znęcanie się nad zwierzętami, możliwe że z szczególnym okrucieństwem. Grozi za to kara do 5 lat więzienia.  

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl