Spłonął dom pana Józefa. W środku został doszczętnie zniszczony

Spłonął dom pana Józefa. W środku został doszczętnie zniszczony

Ciemnic, to malutka wioska w gmina Dąbie. To tam w środę, 20 stycznia doszło do pożaru poniemieckiego domu pana Józefa. W środku spłonął kompletnie. Potrzeba pomoc w odbudowie.

LINK DO ZRZUTKI

W domu mieszka pan Józef. To osoba schorowana, żyjąca w skrajnym ubóstwie.65-lat praktycznie od zawsze mieszkał w starym, poniemieckim domu. Jest doskonale wszystkim mieszkańcom wsi. Mimo wielu przeciwieństwom losu i kłodom rzucanym pod nogi jest on osobą niezwykle honorową, niechętnie przyjmującą jakąkolwiek pomoc, zawsze uśmiechnięty, pomocny i nigdy nieużalający się nad własnym losem.

W środę 20 stycznia, dom Pana Józefa stanął w płomieniach. Środek został doszczętnie spalony.

LINK DO ZRZUTKI

Na szczęście konstrukcja domu, jak i dach nie zostały uszkodzone, dzięki temu wnętrze nadaje się do remontu.

Mocno doświadczony przez los mężczyzna znajduje się w sąsiedniej miejscowości u swojej siostrzenicy. Jest zdesperowany i załamany. Stracił dorobek całego życia. Pomóżmy mu w powrocie do biednego, lecz własnego domu, w którym mieszkał od kilkudziesięciu lat bez centralnego ogrzewania i bieżącej wody.

Sprawmy, żeby choć raz los był dla niego łaskawy a uśmiech mógł ponownie zagościć na jego twarzy. Pozwólmy przywrócić mu wiarę w drugiego człowieka.

LINK DO ZRZUTKI

 

Toyota Zielona Góra