Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Akcja w Przybymierzu. Zielonogórska policja szuka Tomasza Olszowskiego. Działania trwają

Policjanci kryminalni zielonogórskiej policji poszukują Tomasza Olszowskiego.

Policjanci kryminalni zielonogórskiej policji poszukują Tomasza Olszowskiego, który w poniedziałek,  30 stycznia, około godziny 14.30 uciekł z domu w Przybymierzu i do chwili zgłoszenia nie powrócił.

O akcji policji w Przybymierzu powiadomili nas czytelnicy. Napisali, że widzą kilka radiowozów. – Mężczyzna miał uciec po interwencji policji – pisz nas czytelnik. Dodaje, że w akcji jest dron oraz psy tropiące. Poszukiwania prowadzą również strażacy.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Zielonogórscy policjanci zostali wezwani na interwencję dotycząca awantury domowej. Kłóciło się małżeństwo.  W pewnym momencie z domu uciekł mężczyzna. Żona zaalarmowała policję prosząc o jego odnalezienie.

Akcja policji w Przybymierzu

Policja szuka Tomasza Olszowskiego. Rysopis: wzrost 185cm, szczupła budowa ciała, nos średni, włosy ciemnoblond, lekko lokowane, tatuaże na ciele ale brak w widocznych miejscach typu szyja itd. z przodu brak zęba górnej jedynki,

Cechy ubioru: Czarna kurtka gładka z kapturem, bluza czerwona jaskrawa bez kaptura, z przodu białe napisy, jeansy granatowe proste przecierane z dziurami fabrycznymi, buty czarne sportowe z czerwonymi sznurówkami.

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanego Tomasza Olszowskiego policja prosi o pilny kontakt z najbliższą jednostką pod numerem 112 lub pod numerem 519 534 622.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl