Bezczelny złodziej okradł mieszkanie w Zielonej Górze. Ukradł gotówkę na wesele. Radny Górski prosi o pomoc

O bezczelnej kradzieży informuje radny Robert Górski i prosi o pomoc. Nocą z niedzieli na poniedziałek, 11 lutego, ktoś okradł mieszkanie jego przyjaciela w bloku na ul. Węgierskiej 12. Ukradzione zostały pieniądze na wesele.

– Zamykajcie drzwi w mieszkaniach na Osiedlu Przyjaźni – ostrzega radny Robert Górski. Nocą z niedzieli na poniedziałek, 11 lutego, okradziono mieszkanie przyjaciela radnego Górskiego przy ul. Węgierskiej 12. Zginęła duża kwota pieniędzy, które były przeznaczone na przygotowania do wesela.

Polecane  Akcja straży pożarnej. 50 osób ewakuowanych do domu kultury

Złodzieje weszli do mieszkania prawdopodobnie przez otwarte drzwi. Ktoś z domowników zapomniał zamknąć je na zamek. – W ostatnim czasie narzeczona przyjaciela przechodząc przez przedpokój widziała w ciągu dnia jak ktoś sprawdzał klamkę – mówi radny Górski.

Radny Górski oraz lokatorzy podejrzewają, że złodzieje chodzą po blokach od drzwi do drzwi i regularnie sprawdzają czy są otwarte i pojawi się okazja do kradzieży.

– Jeżeli ktoś z Was widział podejrzane osoby w noc kradzieży w okolicy ul. Węgierskiej 12, to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej i przekieruję Was wtedy do mojego przyjaciela. Proszę o udostępnianie tego posta, aby dotarł do jak największej liczby potencjalnych świadków – mówi radny Górski.

Polecane  Bo ścieżka dla rowerów jest dla taksówkarza mistrza parkowania w Zielonej Górze