Bezczelny złodziej okradł mieszkanie w Zielonej Górze. Ukradł gotówkę na wesele. Radny Górski prosi o pomoc

O bezczelnej kradzieży informuje radny Robert Górski i prosi o pomoc. Nocą z niedzieli na poniedziałek, 11 lutego, ktoś okradł mieszkanie jego przyjaciela w bloku na ul. Węgierskiej 12. Ukradzione zostały pieniądze na wesele.

– Zamykajcie drzwi w mieszkaniach na Osiedlu Przyjaźni – ostrzega radny Robert Górski. Nocą z niedzieli na poniedziałek, 11 lutego, okradziono mieszkanie przyjaciela radnego Górskiego przy ul. Węgierskiej 12. Zginęła duża kwota pieniędzy, które były przeznaczone na przygotowania do wesela.

Polecane  Wypadek. Autokar roztrzaskał fiata w Zielonej Górze (ZDJĘCIA CZYTELNIKÓW)

Złodzieje weszli do mieszkania prawdopodobnie przez otwarte drzwi. Ktoś z domowników zapomniał zamknąć je na zamek. – W ostatnim czasie narzeczona przyjaciela przechodząc przez przedpokój widziała w ciągu dnia jak ktoś sprawdzał klamkę – mówi radny Górski.

Radny Górski oraz lokatorzy podejrzewają, że złodzieje chodzą po blokach od drzwi do drzwi i regularnie sprawdzają czy są otwarte i pojawi się okazja do kradzieży.

– Jeżeli ktoś z Was widział podejrzane osoby w noc kradzieży w okolicy ul. Węgierskiej 12, to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej i przekieruję Was wtedy do mojego przyjaciela. Proszę o udostępnianie tego posta, aby dotarł do jak największej liczby potencjalnych świadków – mówi radny Górski.

Polecane  ZIELONA GÓRA. Motocyklista uciekał policji po chodnikach i rozbił się (ZDJĘCIA)