Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Bulwersujące. Ktoś strzela do ludzi na osiedlu w Zielonej Górze. Mieszkańcy zaczynają się bać

O strzelaniu do ludzki informuje nasza czytelniczka. To trwa już od dłuższego czasu. – Sprawca strzela z bloku na ulicy Ruczajowej 16 h – pisze nasza czytelniczka. Mieszkańcy osiedla podejrzewają, że sprawca tych przykrymi zdarzeń jest dziecko lub dzieci.

Do przykrych incydentów od dłuższego już czasu dochodzi na ulicy Ruczajowej przy bloku nr 16. – Ktoś strzelił do mojego pieska – pisze na grupie mieszkanka osiedla. Dodaje, że to mały piesek ważący zaledwie 3 kg i bardzo boleśnie odczuł postrzelenie.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kolejna osoba z osiedl informuje o tym, że przechodząc przesmykiem koło salonu kosmetycznego, ktoś strzeli trafiając tuż obok. Kulka trafiła w ścianę.

I następny wpis. – Koło klatki 16 poczułam uderzenie w plecy – pisze mieszkanka. Ktoś strzelił do niej kiedy przechodziła przesmykiem koło salonu kosmetycznego. W tym samym miejscy chłopiec został postrzelony w głowę.

Ktoś strzela do ludzi w Zielonej Górze

– Jestem mieszkanką osiedla. Mam dzieci i psa i aż strach pomyśleć co może się stać – pisze nasza czytelnicza dodaje, że ostanie postrzelenie miało miejsce w środę, 29 listopada.

Mieszkańcy informują, że policja była już wzywana na osiedl w związku ze strzelaniem do ludzi i zwierząt. Wszystko wygląda na to, że sprawcą jest nieletni snajper. Mieszkańcy widzieli na dachu bloku nr 16 młodzież strzelającą do ludzi oraz okien mieszkań.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl