Samochody.pl - poscigi.pl

19-latek BMW staranował 15-latkę w Zielonej Górze. To już karany drifter z ronda. Stanie przed sądem

Do poważnego zdarzenia doszło w środę, 29 listopada, na ulicy Modrzewiowej w Zielonej Górze. 19-latek pędząc BMW wpadł w poślizg i okręcając się potrącił 15-latkę na poboczu. Ten sam kierowca kilka dni temu driftował na rondzie Huszczy. Teraz stracił prawo jazdy i stanie przed sądem.

Kierujący BMW w środę jechał ulica Modrzewiową. Tam wpadł w poślizg i jak mówią nam świadek zdarzenia, BMW zaczęło okręcać nas drodze. Wtedy BMW wpadło na idącą poboczem 15-latkę Dziewczynka została uderzona tyłem samochodu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce dojechała zielonogórska policja oraz karetka pogotowia ratunkowego. 15-latka została zabrana do szpitala na badania. Na szczęście nie stało się jej nic poważnego. Groźne zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. To jednak nie koniec sprawy.

19-latek BMW skosił 15-latkę w Zielonej Górze

Jak ustaliliśmy, 19-latek przed kilkoma dniami driftował BMW po rondzie Huszczy. W dniu, 20 listopada, zaszalał na rondzie, a wkrótce zaskoczyli go wizyta policjanci zielonogórskiej drogówki. Został wtedy został ukarany przez policjantów mandatem w wysokości 3000 złotych. Wysoki mandat miął być wystarczającą nauczką dla młodego kierowcy. Jak widać nie był.  

Tym razem 19-latek stracił prawo jazdy, które zatrzymali mu zielonogórscy policjanci. Zamiast mandatu został sporządzony wniosek o ukaranie 19-latka przez sąd.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl