Toyota Zielona Góra

Co za bezczelność. Złodziej notorycznie kradnie jedzenie cateringowe mieszkańcom na Jędrzychowie (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Złodziej wszedł o godzinie około 5:20 i kolejny raz ukradł jedzenie dostarczane przez firmę cateringową.

Złodziej systematycznie kradnie jedzenia z posesji na Jędrzychowie dostarczane ludziom przez firmy cateringowe. Mieszkańcy Jędrzychowa mają już dość bezczelnych kradzieży. Sprawą zajmie się zielonogórska policja.

Do kolejnej kradzieży doszło we wtorek, 9 maja. Złodziej pojawił się na posesji przy ulicy Karola Olszewskiego (równoległa do Alfreda Nobla) na Jędrzychowie. Złodziej wszedł o godzinie około godz. 5:20 i kolejny raz ukradł jedzenie dostarczane przez firmę cateringową.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Czytaj też – Poważny wypadek pod Zieloną Górą. Ranne cztery osoby w tym małe dziecko (ZDJĘCIA)

Jak informuje nas czytelnik, to już kolejna taka kradzież. Złodziej lub złodzieje jeżdżą małym samochodem, w kształcie fiata seicento. – To najprawdopodobniej pracownicy fizyczni, którzy jadąc do pracy znaleźli sobie łatwy sposób na zdobycie jedzenia kradnąc je naszym kosztem – pisze nasz czytelnik.

Łącza wartość dokonanych kradzieży jedzenia na jednej posesji na Jędrzychowie to już prawie 1 tys. zł.

Kradnie jedzenie cateringowe na Jędrzychowie

Z sygnałów, które otrzymujemy, takich kradzieży jest znacznie więcej na Jędrzychowie. Inne osoby również systematycznie padają ofiarą kradzieży jedzenia. – To się musi skończyć – piszą do nas zbulwersowani.

Policja zajmie się sprawą złodziej jedzenia. Na Jędrzychowie częściej pojawią się patrole policji. – Sprawa kradzieży jedzenia zostanie przekazana również dzielnicowemu – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl